Ky është ndryshimi drastik që ka bërë Teuta Krasniqi në dukjen e saj

Shpërndaje

Është njëra nga personazhet që komentohet më shumë për pamjen e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, transmeton Indeksonline.

Por, këtë herë shohim se Teuta ka bërë një ndryshim në pamjen e saj të jashtme, duke rifreskuar ngjyrën e saj të flokëve dhe bërë më shumë bionde.

Teuta dukej goxha mirë.

Loading...