Ky është urimi i Lazim Destanit për 28 nëntorin (Foto)

Shpërndaje

Shumë personalitete të njohura shqiptare gjithandej sot kanë uruar ditên e flamurit, 28 nëntorin e pavarsisë së Shqipërisë.

Edhe Lazim Destani ka uruar me një fotografi në rrjetin social facebook ku shihet flamuri kuq e zi dhe Skenderbeu në të, me mbishkrimin Urime 28 nëntorin.

Loading...