Lori tregon pse erdhi më ndryshe në videoklipin e ri

Shpërndaje

Lori ka pak ditë që ka publikuar projektin më të ri.

Loreta Kaçka ka qenë e ftuar sonte (e premte) në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka treguar detajet e projektit të saj më të ri “E kapërcej” si dhe foli edhe për paraqitjen më ndryshe në këtë videoklip.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha Lori për paraqitjen ndryshe prej herave të tjera në videoklipin e këngës “E kapërcej”.

Loading...