Luana Vjollca transformohet sërish, shikoni çfarë ka bërë tani me flokët

Shpërndaje

Moderatorja Luana Vjollca para disa javësh ka befasuar me ndryshimin e saj në look.

Pas shumë vitesh ajo u rikthye brune dhe jo të gjithëve ju pëlqeu ky ndryshim.

Tashmë Luana ka qetësuar të gjithë fansat që ishin kundër këtijndryshimi. Luana u kthye prap në bionden që e adhuronin të gjithë.

Loading...