Luana Vjollca vjen e ‘zjarrtë’ në të kuqe (Foto)

Shpërndaje

Është ndër femrat më të përfolura shqiptare si për sukseset e një pas njëshme ashtu edhe për linjat e saj impresive.

Moderatorja dhe këngëtarja , Luana Vjollca çdo herë befason me dukjen e saj, shkruan Indeksonline.

Biondina seksi, këtë herë vjen e veshur me një fustan me ngjyrë të kuqe i cili ia theksonte linjat për mrekulli.

Luana përveç angazhimeve në emisionin e saj të përjavshëm, ditë më parë ka treguar se ka nisur punën edhe për një projekt të ri muzikor.

Loading...