Moti sot me reshje shiu gjatë tërë ditës

Shpërndaje

Moti sot në Maqedoni do të mbizotërojë shiu në të gjithë vendin si dhe vranësira me mundësi të përkeqësimit gjatë ditës.

Temperatura e mëngjesit do të sillet nga 0 deri në 4 gradë celsius, ndërsa ato të ditës do të arrijnë deri në 6 gradë celsius.

Loading...