Nëse keni dyshuar në zërin e Ritës, kjo video tregon gjithçka

Shpërndaje

Rita Ora ka sjellë versionin akustik të hitit të saj më të fundit.

Rita njihet për sesionet e saj të këndimit live dhe për zërin e saj fantastik.

Sot Rita ka publikuar një version akustik të këngës së saj më të fundit, Let you love me, shkruan Gazeta Express.

Në këtë video këngëtarja shihet duke kënduar ‘live’ dhe vetëm në kitarë ku Rita mahnitë me zërin e pastër.

Loading...