Noizy e quajti lopë, por ja çfarë thotë Enca për të sot!

Shpërndaje

Enca Haxhia gjithmonë është pjesë e shtypit rozë, qoftë për paraqitjet e saj në rrjete sociale, por edhe për klipet që realizon, shkruan GazetaBlic.Këngëtarja ka kohë që ka prishur marrëdhëniet me reperin Noizy, pasi sot dyshja dikur më e pëlqyer, sot nuk flasin!E kunjat për njëri-tjetrin në rrjete sociale gjithë këto kohë nuk kanë munguar nga ta, madje së fundmi kur këngëtarja lansoi klipin me Don Phenom “Kujt po i han”, Noizy e krahasoi atë me një lopë, përmes një postimi në rrjete sociale.

Kësaj radhe Enca ka folur për raportin me reperin, duke zbuluar se paraja ishte ajo që prishi marrëdhënien mes tyre.“Mashkulli ka shumë ego dhe meshkujt në përgjithësi nuk do donin të ishin me një femër, që fiton më shumë se ai”, u shpreh Enca në emisionin NIN./GazetaBlic

Loading...