Oriola Marashi i vë ‘flakën’ Instagramit (Foto)

Shpërndaje

Oriola Marashi është padyshim një nga modelet më të kërkuara, e cila tërheq gjithmonë vëmëndjen me fotot dhe videot provokuese që publikon në rrjete sociale.

Edhe pse sezoni i plazhit ka mbaruar modelja shfaqet duke pushuar në vende ekzotike ku ka pozuar me bikini të vogla duke djegur rrjetin me fotot e publikuar në Instastory.

Modelja në njërën nga fotot, shfaqet e ulur në shellzon me këmbë të hapura ku para ka një libër dhe mban veshur një palë bikini të vogla ngjyrë blu që i zbulojnë një pjesë të gjoksit.

Si gjithmonë dhe kësaj herë modelja ka tërhequr vëmëndjen e të gjithëve.

Loading...