Pamje nga krismat me kallasha që tronditën Tetovën (Video)

Shpërndaje

Dy vetura ende të pa identifikuara para pak çastesh kanë gjuajtur mes vete në qendër të Tetovës ku disa plumba kanë përfunduar në lokale. Deri më tani fatëmirisisht nuk ka të lënduar, policia gjendet në vendngjarje.

Zëdhënësi i policisë së Tetovës, Fatmir Rexhepi për TetovaSot tha se ka pasur krisma në qendër të Tetovës dhe po punohet për zbardhjen e rastit.

“Po ka pasur krisma në qendër të Tetovës, nuk dihet ende se me çfarë është gjuajtur dhe nga kush, policia është në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e saj” u shpreh Rexhepi për Tetovasot.

Portali TetovaSot ju sjell pamje live nga vendi i ngjarjes:

Loading...