Pas fitores, Robin Krasniqi merr urimin më të bukur nga e dashura e tij

Shpërndaje

Heidi Robin Krasniqi është boksieri nga Juniku, e që u bë shumë i njohur në gjithë Europën dhe më gjerë.

Ai mbrëmë ka fituar titullin evropian EBU, në kategorinë super të mesme, duke mposhtur rusin Stanislav Kashtanov, shkruan ORAinfo.

Fitorja e tij bëri bujë të madhe dhe Robini mori urime të shumta nga personalitete të njohura shqiptarë.

Por urimi më i bukur duket të jetë ai i të dashurës së tij, Heidi Lushtaku, e cila postoi një mori fotosh me rastin e fitores së Robinit.

Loading...