Përleshje masive në lokalin “fast food”, xhirohet e gjithë ngjarja (Video)

Shpërndaje

Një skenë tronditëse është filmuar në një McDonald’s në Luiziana.
Ndërsa konsumatorët dhe punëtorët po “përlesheshin” brenda ambienteve të “fast food-it, dy të tjerë ndodheshin sipër parakolpit të një makine jashtë.

Pamjet tregojnë njerëz të shumtë të përfshirë në një “luftë” të keqe brenda restorantit të McDonald’s.

Ndërkohë jashtë, kamera kapi dy persona të tjerë me pantallonat e hequra sipër pjesës së parme të një makine të parkuar.

Raportet e mëhershme thanë se personat jashtë po kryenin marrëdhënie seksuale, pasi një prej tyre dukej me pantallonat e hequra. Megjithatë, duket se edhe dy personat jashtë po ziheshin.

Videoja u postua në World Star Hip Hop me titullin: ‘Kjo ndodhi në Luiziana McDonald’s. Shapka dhe sherr kudo.”

Është ende e paqartë se cili ishte saktësisht shkaku i sherrit të dhunshëm .Megjithatë, një punonjës mund të shihet duke u përpjekur të tërheqë një punëtor tjetër me uniformë larg zënkës.

Kjo vjen si video të shumta që kanë kapur klientët dhe punonjësit e McDonald’s duke grindur.

VIDEO

Loading...