Provokon Tayna, vë në plan të parë…(Foto)

Shpërndaje

Është goxha aktive në rrjete sociale.

Reperja Tayna është mjaft aktive në rrjete sociale dhe sa herë që publikon imazhe rrëmben vëmendjen e publikut, shkruan lajmi.net.

Ajo edhe këtë herë u shfaq mjaft në formë, e cila në plan të parë ka vënë gjoksin bombastik, për çka edhe shquhet.

Tayna aktualisht është njëra nga reperet më “IN” të estradës, format trupore të së cilës komentohen vazhdimisht nga ndjekësit.

Ndryshe, javën e kaluar ajo ishte kryetemë e emisionit “Mirage”, pasi këtë vit pranoi ‘dissa’ të shumtë nga reperet e tjera që mund t’i shikoni në storien e mëposhtme.

VIDEO

Loading...