Rama uron Ditën e Flamurit me një foto të veçantë

Shpërndaje

Kryeministri Edi Rama ka uruar 106-vjetorin e Pavarësisë me një foto të veçantë, publikuar në rrjet sociale. Rama ka publikuar një foto realizuar në takimin mes qeverisë së Shqipërisë dhe të Kosovës në Pejë.

Në foto shfaqet dora e Ramës dhe e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj sipër flamurit kombëtar.

“Mirëmëngjes dhe gëzuar Ditën e Flamurit”, shkruan Rama në Facebook.

Loading...