Renato Mekolli i bëri namin, konkurrenti shpërthen keq: Na çave k…(Video)

Shpërndaje

Renato Mekolli është kthyer në një nga personazhet e famshëm më të komentuar në media e rrjete sociale, për shkak të sjelljes në emisionin “Hell’s kitchen” ku nuk mungojnë të bërtiturat e shefit të kuzhinës ndaj konkurrentëve.

Ditën e sotme konkurrenti Erion nuk e ka duruar dot më shef Renaton dhe i është kthyer keq. Renato e pyet çfarë tha kur iku nga frigoriferi dhe Erioni i përgjigjet: Do ta dish? Epo… Na u ça ka**.

Pas këtij reagimi të Erionit, Renato e përzuri nga kuzhina. Ndiqeni momentin në videon e mëposhtme nga “intv.al”.

Loading...