Rita Ora kaq bukur uron 28 Nëntorin me fjalë shqip!

Shpërndaje

Rita Ora ka uruar 28 nëntorin, shkruan GazetaBlic.Pas urimit të Dua Lipës, normalisht që u prit edhe urimi i Rita Orës. Me një postim në llogarinë e saj ‘Twitter‘, bukuroshja shqiptare ka publikuar një video kur ka qenë në Kosovë që mbajti koncert.

Në mbishkrimin e videon Rita ka shkruar ‘Urime 28 Nëntori’ si dhe ia ka bashkëngjitur videon e koncertit të saj që e ka mbajtur vitin e kaluar.Shikojeni videon e publikuar nga Rita:

Ndryshe, këngëtarja po vazhdon të shijojë suksesin e albumit të saj./GazetaBlic/

VIDEO

Loading...