Rita Ora publikon këngën e re

Shpërndaje

Këngëtarja me famë botërore e origjinë shqiptare, Rita Ora, po vazhdon gjatë këtyre ditëve të fundit të publikojë këngë të reja, të cilat janë pjesë e albumit të saj të ri “Phoenix”.

Ora, sot ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “Falling to Pieces”, e cila gjithashtu është pritur shumë mirë nga fansat.

Pas këngëve të prezantuara më parë “Cashmere” dhe “Velvet rope”, “Falling to Pieces” vjen si publikim i radhës nga albumi “Phoenix”, i cili pritet të publikohet të premten, më 23 nëntor. Ky është albumi i dytë i këngëtares 27 vjeçare.

VIDEO

Loading...