“Shqiponja” Halil Kastrati nuk ndalet, bën me banesë të re familjen nga Tetova (Foto)

Shpërndaje

Humanisti dhe hoxha i nderuar Halil Kastrati themeluesi i Shoqatëse Jetimat e Balkanit, në profilin e tij ka treguar se bamirësinë e tij e ka shtrirë edhe në Tetovë, ku sot ka bërë me banesë të re familjen 3 anëtarëshe të Naser Kaloshit transmenton albazone.al.

Postimi i plot i humanistit Kastrati në facebook:

Tetove / E gezofshi banesen e re

“ As borgj sun po lypi se nuk po mundem me i kthy, akoma i kam 250 euro borgj qe i kam marr per buk “

Histori prekese e familjes 3 anetareshe e Naser Kaloshit nga Tetova

Perveç varferis se madhe edhe me semundje te ndryshme

Ne i vizituam, degjuam historin e jetes se tyre duke na rrefyer me lote ne sy

Si gjithmone edhe kesaj familje ja dham lajmin duke ju thene NE JU KEMI BLE NJE BANES njekohesishte ju gjet edhe halli i borgjit, nje bamires qe ishte bashke me ne ja lajti edhe borgjin

Detajet tjera diteve ne vazhdim me ane te videos

Familja banesen e gezofte e juve Bamires Zoti kurr mos ju humbte

Loading...