Xhesika dhe Jehona ‘ndezin’ internetin, kërcimi super i nxehtë i tyre ju lë pa frymë (Video)

Shpërndaje

Modelja më seksi shqiptare, Xhesika Berberi dhe motra e Adferdita Dreshaj, Jehona, kanë ndezur rrjetin me një kërcim super të nxehtë.

Të njohura si dy shoqe shumë të mira, ato sjellin pamje nga festa në shtëpitë e tyre.

Ato shfaqen shumë provokuese në videon e publikuar nga modelja e njohur, ndërsa Jehona vjen bombastike si gjithmonë.

Të dy bukuroshet shqiptare po kalojnë shumë kohë bashkë dhe këtë herë kanë vendosur të ndajnë me ndjekësit pak nga prapaskenat e ‘festave’ të tyre të vogla.

VIDEO

Loading...