Zhduket vogëlushja Arife Kurtishi nga Shkupi, familjarët kërkojnë ndihmë

Shpërndaje

Vogëlushja Arife Kurtishi e lindur në Studeniçan të Shkupit më 07.05.1998, që nga mëngjesi i ditës së diel figuron e zhdukur (05.11. 2017) dhe prindërit nuk kanë marrë asnjë lajm për të.

Në orën 7:30 në mëngjesin e ditës së diel ajo merr një taxi dhe shkon deri në parkingun e Çarshisë së Shkupit (Mavrofkë), aty zbret dhe që nga ai moment ajo figuron e humbur.

Familjarët e vajzës lusin çdo njërin që mund të dijë diçka lidhur me fatin e vajzës së tyre të lajmërojnë në nr. e telefonit 072 519896.

Loading...