Zjarr në Pallatin e Shqipërisë në Beograd (Foto)

Shpërndaje

Një zjarr ka përfshirë njërën prej ndërtesave në sheshin “Knjaz Mihajlova” të Beogradit.

Mediat serbe raportojnë se bëhet fjalë për pallatin “Albania”.

Zjarrfikësit dhe forcat e policisë dolën në vendin e ngjarjes dhe u morën me rastin.

Loading...