Adrian Gaxha dhe Vig Poppa vijnë me duet, publikohet kënga ‘Lady Malena’

Shpërndaje

drian Gaxha dhe Vig Poppa e kanë publikuar duetin e tyre.

Këngëtari Adrian Gaxha e publikoi bashkëpunimin me Vig Poppan, këngën ‘Lady Malena’, shkruan lajmi.net.

Për tekstin e këtij projekti janë kujdesur Tonic & Denk (PANDAMUSIC) ndërsa videoja është realizuar nga Entermedia.

Kënga u mirëprit nga publiku dhe dyshja gjetën përkrahje edhe të kolegëve të cilët ua kanë shpërndarë këngën.

Loading...