Afërdita apo Jehona, cila është rregulluar me bukur?

Shpërndaje

Afërdita Dreshaj vazhdon të mbetët një ndër femrat më atraktive shqiptare.

Ajo tashmë është martuar dhe po e shijon jetën në maksimum me burrin e saj milion nga Çekia, Jakub Kindl .

Modelja vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Se fundmi Afërdita ka publikuar një foto me motren e saj Jehonën. Të grimsoura shumë, ato shfaqet super joshëse.

Loading...