Aksidentohen varg veturash në autostradën Gostivar-Tetovë (Foto)

Shpërndaje

Tre vetura janë përfshirë në një aksident pasi njëra nga veturat ka humbur pamjen nga mjegulla dhe nuk e ka vërejtur veturën para saj në pikë pagesën e fundit në autostradën Gostivar-Tetovë, shkruan Pa Censurë.

Aksidenti shkoi zinxhirë pasi në pikë pagesë kishte edhe dy vetura tjera, të cilat pritnin të bënin pagesën. Nuk ka të lënduar por vetëm dëme të konsiderueshme materiale.

Policia ka dalë në vend ngjrje për procedurat e mëtejshme….

Loading...