Albërie Hadërgjonaj publikon këngën “1 Shans”

Shpërndaje

Artistja vjen me bashkëpunim Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Albërie Hadërgjonaj ka publikuar këngën e saj më të re. Kënga titullohet “1 Shans” dhe është në bashkëpunim me Fatmir Sufën. Kësaj kënge dyshja ka vendosur t’ia realizoj edhe videoklipin, për të cilin është përkujdesur “Max Production”.

Tesktin e këngës e kanë shkruar Gussi dhe Fatmir Sufa, ndërsa për muzikën është përkujdesur Alban Furtuna. Ky është bashkëpunimi i parë i artistëve dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./21Media

Loading...