“ALO” publikohet nga Dafina Zeqiri dhe Dj Geek

Shpërndaje

Dafina Zeqiri në minutat e parë pas mesnatës ka publikuar bashkëpunimin e saj me Dj Geek, shkruan lajmi.net.

Bëhet fjalë për këngën me titull “ALO”, projekt të cilit Dafina dhe Dj Geek ia bashkëngjitën edhe videoklipin.

Për tekstin e këngës janë përkujdesur Liridon Berisha, Dafina dhe Gesko, për muzikën Cricket, kurse masterin Lorenc Aliaj (Avaxus).

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën me titull “ALO”, kënduar nga Dafina Zeqiri.

Loading...