Babai i Modric i përlotur: Ti je gjeniu im!

Shpërndaje

Pas fitimit të Topit të Artë nga Luka Modric, është paraqitur videoja e babait të kroatit teksa kupton se djali i tij e ka fituar çmimin e më të mirit për vitin 2018.

Ai ka shpërthyer në lot, teksa është shprehur tejet krenar për këtë arritje.

”Oh, djali im! Unë jam babai më i lumtur dhe më krenar në botë. Ti je gjeniu im”, tha me lot babai i kroatit.

Loading...