Bebe Rexha ‘ndezi’ skenën në natën magjike të ‘’Victoria Secret’’, publikohet video

Shpërndaje

Bebe Rexha ka performuar në antën magjike të ‘’Victoria Secret’’.
Këngëtarja Bebe Rexha ka performuar në ngjarjen vjetore të modës në qytetin e New Yorkut, shkruan lajmi.net.

Një numër i madhe i modeleve sfiluan në pistën e modës të organizuar nga “Victoria’s Secret”, ndërsa ishte këngëtarja shqiptare ajo e cila i dha ‘flakë’ skenës me performancën.

Paraqitja e saj skenike atë natë ka qenë shumë e komentuar pasi Bebe dukej tejet seksi dhe komente pozitive ka marrë po ashtu para pak minutash kur edhe i ka publikuar disa sekuenca të videos në Instagram.

Bebe Rexha në ngjarjen magjike të ‘Victoria Secret’ e këndoi këngën ‘I’m A Mess’ dhe performancën e saj të plotë e gjeni në vazhdim.

Pjesë e kësaj ngjarje ishte edhe Rita Ora e cila po ashtu ka performuar ‘live’.

VIDEO

VIDEO

VIDEO

Loading...