“Bombardohet” profili i Mogherinit nga shqiptarët (Foto)

Shpërndaje

Në postimin e fundit të ndërmjetësueses së dialogut Kosovë – Serbi, Frederica Mogherinit, ka pasur shumë komente nga qytetarët e Kosovës, pas deklaratës së Mogherinit kundër taksës, përcjellë Bota sot.

Ajo ka bërë një postim rreth humanitetit dhe drejtësisë, e kjo ka shtyre qytetarët nga Kosova që të kërkojnë drejtësi edhe për Kosovën.

Loading...