Bruno dhe Artjola Toska me ‘Digjem’ fitojnë çmim në ‘Kënga Magjike’

Shpërndaje

Po mbahet finalja e ‘Kënga Magjike’ ku edhe po ndahen çmime për këngët më të vlerësuara.

Një çmim në këtë edicion të 20-të të festivalit kanë fituar edhe dy këngëtarët e njohur, Bruno dhe Artjola Toska, shkruan Indeksonline.

Dyshja e njohur kanë sjellur këngën ‘Digjem’ e cila edhe fitoj çmimin ‘Etno Trend’.

Ndryshe, ky është bashkëpunimi i dytë i këngëtarëve, ata kohë më parë kishin publikuar edhe duetin ‘Mirëmëngjes dashni’.

Loading...