Cima uron bashkëshorten për ditëlindje: Ti je e vetmja që m’ke duru

Shpërndaje

Një nga humoristët më të pëlqyer dhe më të komentuar kosovar është Rasim Thaçi i njohur për publikun si Cima.

Ai ashtu si edhe shumë artistë të tjerë është tejetaktiv në rrjetet sociale.

Sot me ndjekësit e tij në llogarinë Instagram ai kandarë disa rreshta për bashkëshorten e tij, pikërisht në ditëlindjen e saj. Ashtu siç di vetëm ai, edhe urimi është mjaftë i veçantë, por edhe me dozëhumori.

Loading...