‘Çmendet’ Enca, nxjerr komplet…(Foto)

Shpërndaje

Është njëra nga personazhet më të përfolura në showbizzin shqiptar.

Enca Haxhia nuk ka si të mos komentohet nga shtypi rozë për shkak të imazheve të zjarrta që publikon.

E tillë shfaqet edhe në dy fotografitë e fundit që ka ndarë me ndjekësit, në të cilat nxjerr komplet gjoksin.

Asetet bombastike të saj kanë bërë që të pëlqehet dhe të merr komente të llojllojshme nga fansat e shumtë që posedon në rrjete sociale.

Bukuroshja nga Shqipëria, vazhdon të deklarohet ‘single’ e që duket se ende nuk ia ka rrëmbyer zemrën askush.

Loading...