E çuditshme në Maqedoni, të vret dhe kërkon falje! Ja çka thotë ish-‘branitelli’ Angellov (Video)

Shpërndaje

Stojaçe Angellov, ish “branitell” që luftoi në vitin 2001, shpreh keqardhje dhe kërkon falje për viktimat civile në rajonin e Likovës.

“Abedini Zymberi më fali, por unë kërkoj falje dhe nga familja”
“Kërkoj ti takoj e ti shoh në sy që të shohin sinqeritetin tim”, tha Angellov.

Emisionin e plotë mund ta ndiqni sonte në orën 22.00 në Alsat-M me Nazim Rashidin.

Loading...