Edhe sonte Luana Vjollca ndez skenën (FOTO)

Shpërndaje

Të gjithë e presin me padurim ditën e shtunë.

Kjo ngase moderatorja, Luana Vjollca çdo të shtunë vjen me emisionin e saj “Shiko Kush Luan”.

Përveç puntatave të llojllojshme, Vjollca gjithnjë habit ndjekësit me pamjen e saj pasi shfaqet tejet e ‘zjarrtë’.

Edhe këtë javë, Luana shkëlqen në të zeza, fustani i së cilës ia zbulon këmbët e gjata seksi. Vjollca cilësohet si njëra nga moderatoret më tërheqëse shqiptare e cila tashmë këtë e ka dëshmuar.

Nga ana tjetër, ajo këtë verë ka sjell edhe dy projekte “Mi dhe flakë mallit tim” dhe “Vetëm ty”, që u mirëpritën nga publiku.

Foto Instagram Luana Vjollca

Loading...