Enca pyet ndjekësit për dëshirën e 2019-ës, provokon keq me veshjen

Shpërndaje

Pas fotos që e publikoi sot komplet lauriq, Enca ka provokuar sërish.

Këngëtarja Enca Haxhia i ka pyetur fansat e saj në Instagram se cila do të ishte dëshira e tyre për vitin e ri dhe këtë e bëri pranë një fotografie ku shfaqet joshëse, shkruan lajmi.net.

Enca Haxhia në foton e postuar ka zgjedhur ngjyrën e bardhë për t’u veshur ndërsa duket seksi në pjesën ku e ka zbuluar gjoksin.

Gjatë gjithë vitit ajo ka ardhur e tillë, do të thotë edhe sivjet ndjekësve nuk do të ju mungojnë fotot e tilla.

Foto Instagram

Loading...