Fjolla Morina ‘ndez’ rrjetin me këto imazhe

Shpërndaje

Fjolla Morina është emër shumë i lakuar në shtyp.

Fjolla Morina është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht publikon imazhe të reja, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja ka publikuar disa fotografi, në të cilat shfaqet më provokuese se kurrë më parë.

Ajo kishte veshur një palë pantallona dhe një xhaketë, ndërsa nën të kishte ekspozuar shumë gjoksin.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Fjolla Morina është “Fustani”, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip.

Loading...