Gjyste Vulaj një babadimreshë super bombë (Foto)

Shpërndaje

Ajo është një super artiste por në këtë foto një super bombë.

Kështu është paraqitur ajo sonte e veshur taman siç e don festa një babadimreshë në koncertin e organizuar nga Robert Ukaj në Zvicër me rastin e Krishtlindjeve së bashku dhe me humoristat Stupcat dhe këngëtarin tjetër të njohur Meda.

Loading...