Gruaja e Sinan Hoxhës niset për në dasmë sot, veshja e saj i lë nën hije të gjitha nuset e tjera (Foto)

Shpërndaje

Andrra Destani është gruaja e këngëtarit shumë të njohur, Sinan Hoxhës.

Tashmë ajo është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Andrra është një femër e bukur dhe atraktive e këtë e dëshmon në ҫdo paraqitje të saj.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një pal komplete të bukura dhe po duket si një zonjë e vërtetë.

Foto Instagram:

Loading...