Halil Kastrati: Edhe 4 familje këtë dimër do ta kenë më ngrohtë në shtëpi të reja (Foto)

Shpërndaje

Humanisti dhe kryetari i shoqatës “Jetimat e Ballkanit”, Halil Kastrati, nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook ka njoftuar se këtë dimër 4 familje do ta kenë më të ngrohtë ambientin në shtëpi të reja.

Postimi i plotë i Halil Kastrati:

Gezim i madh 😊

Edhe 4 familje kete dimer do ta kene me ngrohte dhe me ambient krejt tjeter, ne shtepi te reja
Secila nga keto ka histori ne vete, veteran te luftes, te semur dhe te lodhur nga varferia

Sot ne fytyrat e tyre gjetem buzeqeshje dhe gezim te madh

Kemi per te dhuruar edhe shume shtepi deri ne funde te vitit prandaj videot do te dalin thuajse çdo dite

Bamires Zoti ju ngrohte shpirtin dhe ju gezofte ne familjet tuaja.

Loading...