Hoxha Sadri Zekaj ia uron Krishtlindjet priftit Viktor Sopi! Shikoni si reagon prifti (Video)

Shpërndaje

Sonte në emisionin “Kojshia Show” i cili është një ndër emisionet më të shikuar në vend ishin mysafirë hoxha Mulla Sadri Zekaj dhe prifti Don Viktor Sopi, ku ndër të tjera hoxha i uroj Krishtelindjet priftit!

Për të parë shikone në videon më poshtë.

Loading...