Ilda Bejleri thotë se Viola Spiro nuk i mungon fare nga prezantueset e larguara prej DigitAlb

Shpërndaje

Ilda Bejleri është prej femrave më seksi shqiptare dhe bëri pohime kontraverse.

Një prej tyre ishte edhe moderatorja e Digitalb, Ilda Bejleri.

Prej vitesh tashmë drejtuese e programeve të rëndësishme sportive dhe imazh i Digitalb, Ilda ka patur dhe ka edhe kolege me të cilat jo domosdoshmërisht duhet të ketë marrëdhënie të ngushta.

Në lojë e fundit “Ndaje ose haje” , Ilda u pyet për moderatoren që është larguar nga Digitalb për të cilën nuk e merr malli fare.

Ajo tha emrin e Viola Spiros duke treguar se asnjëherë nuk kanë qënë aq të afërta sa t’ja ndiente mungesën pas largimit nga Digitalb.

Përgjigja e saj e sinqertë i dha skuadrës së saj 10 pikë, e nga këtu duket se dyshja s’kanë pasur raport të mirë. /tch/

Loading...