Ja kush është personi që e befasoi Besa Gaxherin (Video)

Shpërndaje

Besa Gaxheri ishte mysafire në emisionin Kojshia Show, ku nder të tjerash asaj ju bë dhe një befasi nga Babadimri që hyri në emision sepse aij ishte një person i dashur për të…shikone videon më poshtë

Loading...