Kanita dikur aq e vogël, e tash “super femër”!

Shpërndaje

Kanita fitoj famën e madhe në moshë shumë të re, kur edhe mori pjesë në “X Factor”.

Pas pak kohësh pauzë, Kanita u kthye shumëseksi dhe në formë me pjesëmarrjen e saj në “Kënga Magjike”.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë seksi veshur në të zeza dhe duke treguar këmbët e gjata.

Ndryshe, projekti me të cilin Kanita po garonduket se po pëlqehet shumë./Indeksonline/

Foto Instagram KanitaOfficial

Loading...