Kasami: Ata qe lejuan 20% historia do t’i njoh si dështues

Shpërndaje

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami nëpërmjet profilit të tij në Facebook ka reaguar në lidhje me 20%. Në postimin e tij Kasami shprehët se shqiptarët janë autokton në këto troje dhe se historia do t’i njoh si dështues ata që lejuan 20%.

Ja foto-postimi i kreut të Lëvizjes BESA, Bilall Kasami:

Loading...