Koha kur Erdogan përkrahte UT-në dhe Fadil Sulejmanin (Foto)

Shpërndaje

Sot është 24 vjetori i themelimit të Universitetit të Tetovës.

Rektori i parë i Universitetit të Tetovës dhe një ndër themeluesit i ndjeri Fadil Sulejmani me Presidentin aktual të Turqisë, Rexhep Taip Erdogan.

Këto janë disa nga pamjet e Erdoganit në Tetovë.

Loading...