‘Komandant Rambo’ vrapon në bjeshkët e zbardhura të Kosovës

Shpërndaje

E dimë se kryeministri, Ramush Haradinaj, është adhurues i natyrës, pasi që shumë shpesh i viziton dhe ndan fotografi me ndjekësit e tij në Facebook.

Këtë e ka bërë edhe këtë të diel, temperaturat e ulta nuk e ndalën Haradinajn që të bëjë vrap në parkun e Gërmisë, njofton Klan Kosova.

Ai ka postuar disa foto duke bërë vrap bashkë me mbishkrimin “Mirëmëngjesi nga Gërmia! RH”.

Pasi ka formuar ushtrinë, ai tani mund të vrapojë i qetë nëpër bjeshkë… Kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj, nuk e ndal as dëbora e as shiu.

Ai vazhdon të dalë për vrap sapo gjen kohë.

Edhe sot Haradinaj nuk e ka ndalë rimtin, duke dalë për vrap në parkun e Gërmisë në Prishtinë

Më poshtë foto e Haradinaj duke vrapuar, shkrepur nga stafi i tij.

Loading...