Ky është moti për nesër

Shpërndaje

Nesër do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe kohë pas kohe me reshje shiu.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 0 deri 2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 7-8 gradë Celsius, njofton Klan Kosova.

Loading...