Man. Junajtedi nuk i reziston furtunës së Liverpulit, Shaqiri shënon dy gola (Video)

Shpërndaje

Liverpooli ka kaluar përsëri në epërsi ndaj Manchester Unitedit falë golit të bukur të Xherdan Shaqirit.
Shaqiri u fut në minutën e 70’ në lojë dhe shënoi një gol të bukur në minutën e 73’ për 2-1.

VIDEO

Liverpooli po fiton 3-1 ndaj Manchester Unitedit në kuadër të xhiros së 17-të në Premierligë falë 2 golave të Xherdan Shaqirit brenda 10 minutave.
Shaqiri shënoi në minutën e 80’ jashtë distancës.

VIDEO

Loading...