Mbështetja e çuditshme e Sali Berishës ndaj studentëve të Tiranës, ”The University fu*ks me everyday!” (Foto)

Shpërndaje

Ish-kryeministri i Shqipërisë Sali Berisha, ka befasuar me një reagim të tij përmes një fotografie të publikuar në llogarinë e tij zyrtare në facebook.

Ndërsa ka dalur në mbështetje të studentëve protestues të Tiranës ai vazhdimisht publikon mesazhe në përkrahje te tyre por duke hedhur dhe akuza ndaj qeveritarëve shqiptarë, njofton Klan Kosova.

Por njëra ndër to është një fotografi e shkrepur diku në botë, që ka kohë se qarkullon në rrjete sociale në të cilën figuron një studente e cila shpreh mllefin e saj ndaj mësimeve.

”I don’t need Sex, The University fu**ks me everyday”, është mesazhi i cili gjendet në pankartën që ajo mban në duar.

Mesazhin e tillë e ka publikuar në radhët e posteve të tij ish-kryeministri Sali Berisha i cili vazhdimisht mbështet studentët e Tiranës, njofton Klan Kosova.

Ky reagim i tij i cili përkon me mbështetje të studentëve të Tiranës, nuk është mirëpritur nga ndjekësit që ai posedon në facebook pasi ka pranuar shumë kritika.

”S’më nevojitet seksi, Universiteti më ** mua çdo ditë”, është mesazhi i përcjellë nga pankarta e saj që e cila figuronte në reagimet e ish-kryeministrit shqiptar Sali Berisha që sipas tij në të tillë gjendje janë aktualisht edhe studentët shqiptarë, njofton Klan Kosova.

Loading...