Me këmbët në ajër, Eni Koç pret festat e fundvitit!

Shpërndaje

Këngëtarja Eni Koçi është aktive në rrjete sociale, sidomos atë ‘Instagram‘. Tashmë jemi në fundvit dhe të gjithë po i presin festat. Edhe këngëtarja Eni Koçi, mezi po e pret një gjë të tillë.

Sot, ajo ka publikuar një imazh veshur me rroba ngjyrë të kuqe. Duke buzëqeshur ajo ka shkruar : ‘Duke i pritur festat kështu’.

Shikojeni foton nga Instagrami:

Loading...